MENU
klinika

"E tha për ta hequr qafe Kejvinën"

Kristi i lidhur me Zazan? Reagon Robert Aliaj

03.05.2023 - 10:37

Robert Aliaj ka folur sërish në lidhje me lajmet për lidhjen që djali i tij Kristi, kishte me një vajzë jashtë të quajtur Zaza.

Roberti në ‘Fun Club’ tha se Kristi e ka bërë si deklaratë lidhjen, pasi nuk dëshironte të kishte një raport me ish-banoren, Kejvina Kjella dhe për këtë arsye ‘shpiku’ një raport.

Ndër të tjera ai tha se Zaza, vajza që përflitet për një raport me Krisitin e ka përdorur lajmin për të ‘rrëmbyer’ followersa në rrjetet sociale, dhe nëse do të kishte diçka konkret do e bënte publike.

Roberti: Kristi nuk manipuloi dhe shantazhoi kurrë njeri, as Kejsin. Kristi nuk ka pasur asnjëherë të dashur, por njohje. Kristi nuk ka foto me këtë femër, le ta nxjerrin. Kristi është djalë që njeh shumë vajza, unë si prind nuk e di. Mund të ketë qenë në fazë fillestare.

Kejsi: Më tha që kam një njohje

Roberit: Kristi kishte rastin të shfrytëzonte Kejvinën, por nuk e dha veten. Tha kam një lidhje pasi donte ta hiqte qafe Kejvinën, pasi nuk e pëlqente si femër dhe nuk mund ta fyente. E tha me delikatesë. Vajza ka bërë deklarata se mori 30 mijë followers për 3 ditë, Kristi nuk i mori pasi nuk e ul veten si ajo. Kur ndahesh nga një njeri, nuk mund ti nxjerrës intimitetin, në Europë dënohesh. Ajo tipja po të kishte një foto e nxirrte, në familjen tonë ne i dimë vajzat që ka Kristi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN