MENU
klinika

Videoja tregon gjithçka

Krizë në çift? Elhaida dhe Lediani iu japin fund dyshimeve

29.05.2023 - 13:04

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani dhe balerini Lediani Agallijaj nisën romancën e tyre gjatë spektaklit “Dancing Ëith the Stars”, ku ata ishin një nga çiftet konkurrente.

Pasi u shfaqën bashkë me pushime dhe më pas qëndruan në Itali për disa javë, aty ku këngëtarja jeton, çifti më pas nuk u panë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

E kjo gjë bëri që në rrjet të aludohej për një krizë në marrëdhënien e tyre. Madje disa ditë më parë këngëtarja u pyet gjatë një interviste nëse është takuar me Ledianin dhe ajo u përgjigj se për shkak të angazhimeve të shumta që ka pasur kohëve të fundit ata nuk kanë mundur të qëndrojnë shumë bashkë.

Mbrëmjen djeshme u dha muzikali francez  ku trupa ndërkombëtare luajti në kryeqytet, ndërsa rolin e Esmeraldës e kishte Elhaida. E teksa spektakli përfundoi me sukses, duket se në prapaskenë këngëtaren e ka pritur mbështetësi i saj më i madh i cili ishte Lediani.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, çifit shihen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit duke u puthur. Sakaq Elhaida postoi dhe një video me balerinin i cili shfaqej duke mbajtur disa nga lulet që i kishin dhuruar artistes.

“Kur ai të ndihmon të çosh lulet në shtëpi. Akoma pa fjalë nga nata e sotme…”- shkruan këngëtarja krahas videos.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Vjen “reagimi” i shumëpritur i ish të fejuarës së balerinit

Elhaida dhe Lediani, konfirmuan lidhjen me një puthje në skenë


“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës