MENU
klinika

Ja për çfarë është thirrur

Kryebashkiaku i Ersekës, Erion Isai paraqitet në SPAK

30.05.2023 - 12:42

Kryetari i Bashkisë së Ersekës, Erion Isai, mesditën e kësaj të marte është paraqitur pranë ambienteve të Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar.

Burime për mediat bëjnë me dije se Isai është thirrur të dëshmojë për hetimet që po kryen në lidhje me ndërtimin e një aksi rrugor në zonën e Ersekës.

Ndërkohë, nuk dihet ende nëse ai është thirrur në cilësinë e një personi mbi të cilin po kryhen hetime apo në cilësinë e paditësit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zonat ku kanë avantazh PS dhe “Bashkë Fitojmë”

Si do jetë ecuria e garës në këto 9 bashki


Policia kontrolle në Tiranë, Elbasan, Durrës e Vlorë

Vijojnë kërkimet për kapjen e Klered Bozhanaj

“U la jashtë parkut kombëtar pjesa e lumit Vjosa”

Ndërtimi i aeroportit të Vlorës, rrezikon ekosistemin