MENU
klinika

Në fokus "14 maji"

Monitoruesja e OSBE-së në zgjedhje shkon në selinë e PS, takim me Ramën

25.05.2023 - 09:49

Monitoruesja e OSBE-së, Audrey Glover ditën e sotme do të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Bëhet me dije se takimi do të mbahet në selinë e Partisë Demokratike, ndërsa në fokus të bisedës do jenë zgjedhjet që u mbajtën më 14 maj.

Kujtojmë që misioni i OSBE-së për monitorimin e zgjedhjeve lokale të 14 majit emëroi në Shqipëri Audrey Glover. Para zgjedhjeve ajo zhvilloi takim me krreune  KQZ, Ilirjan Celibashi si dhe me lideerët politik.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN