MENU
klinika

E rëndë në Vlorë

Ra nga lartësia e pallatit ku punonte, humb jetën punëtori

18.05.2023 - 13:14

punëtor 60-vjeçar ka humbur jetën në Vlorë, pasi ka rënë nga lartësia e një pallatit.

Mësohet se shtetasi me iniciale A.P., ka qenë duke punuar në pallat në fazë ndërtimi dhe ka humbur jetën rrugës për në spital, si pasojë e plagëve të marra.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 11:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi A. P., rreth 60 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Media amerikane, “Thrillist”

Riviera Shqiptare, perla e fshehur e Evropës

Kërkesa për leje në dorë të Gjykatës së Durrësit

Fredi Beleri bën një tjetër tentativë për t’u betuar

Policia kontrolle në Tiranë, Elbasan, Durrës e Vlorë

Vijojnë kërkimet për kapjen e Klered Bozhanaj