MENU
klinika

"Po punohet me ritëm të lartë"

Rama e nis ditën me pamje nga tuneli i Llogarasë

26.05.2023 - 09:54

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga punimet në tunelin e Llogarasë.

Tuneli është hapur në të gjithë gjatësinë e tij prej 6 kilometra dhe Rama shkruan se puna vijon me ritme të larta për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me kantierin e Tunelit të Llogarasë, ku pas hapjes plotësisht në 6 kilometrat e tij, punohet me ritëm të lartë për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Nga sot ky aks është i hapur për publikun"

Bypass-i i Fierit/ Rama: Mbyllen përfundimisht punimet

Aeroporti Vlorës, aksi Thumanë-Rrogozhinë...

Balluku tregon projeket madhore të qeverisë

Rruga do të jetë me pagesë

Ja kur nis ndërtimi i tunelit të Llogarasë