MENU
klinika

Ja arsyeja

Afera e inceneratorit të Elbasanit, GJKKO shtyn seancën gjyqësore!

01.06.2023 - 10:40

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka shtyre seancën për inceneratorin e Elbasanit.

Shkak ishte mosparaqitja e 2 prej avokatëve në gjyq.

Seanca e radhës do mbahet me datën 8 qershor në orën 09:30, ku do të prezantohen konkluzionet e mbrojtjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Basha: Ai është në rolin e tij

Meta po sillet si kreu i opozitës?

"Nuk mbaron me Lefter Kokën, por ja kush është problemi"

A do ketë arrestime të tjera? Paralajmërimi i Artan Hoxhës

Arrestimi i ish-ministrit Lefter Koka

VOA: Opozita mbështet SPAK-un në thellimin e hetimeve


Po ndihmonte qytetarin të ndërronte gomën e autobotit

Vdes aksidentalisht polici në Elbasan

Rezultati i Censit të popullsisë

Qarqet me më shumë dhe më pak banorë