MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 5 qershor 2023

05.06.2023 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 108.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 125.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 76.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.72 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN