MENU
klinika

Festa buzë detit

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Kleas dhe Elgitit

05.06.2023 - 12:00

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan historinë e tyre të dashurisë në një dasmë buzë detit në jug të vendit. Shihni në vijim disa foto nga ceremonia si edhe veshjet e disa prej të ftuarve VIP.

Çifti i sapomartuar

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Bora Zemani

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Donald Veshaj

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Vëllezërit Veshaj

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Olta Boka

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Kejsi Tola

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Ariana Fejzullahu

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

Miriam Cani

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës