MENU
klinika

Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

01.06.2023 - 13:42

Tre peshkarexha me naftë kontrabandë janë bllokuar nga policia portuale në Portin e Durrësit.

Sipas BW, dyshohet se ato vinin nga Libia drejt vendit tonë.

Mësohet se dy nga peshkarexhat ishin me flamur të huaj dhe njëra prej tyre ishte me flamur shqiptar.