MENU
klinika

Arsyeja

Nis hetimi për dy mjekë dhe një infermiere

06.06.2023 - 09:58

Policia e Elbasanit ka nisur hetimin për dy mjekë dhe një infermierë.

Ata nuk kanë njoftuar policinë në lidhje me një pacient që ishte paraqitur për ndihmë në spitalin kirurgjikal të Elbasanit.

Mësohet se dy mjekët, E.J dhe kirurgu I.I së bashku me infermieren E.H po hetohen në gjendje të lirë.

Ende nuk dihet se për çfarë rasti behet fjale, ne oret ne vijim pritet nje njoftim i policise per sqarimin e ngjarjes.

Policia kontrolle në Tiranë, Elbasan, Durrës e Vlorë

Vijojnë kërkimet për kapjen e Klered Bozhanaj

Kur do merret vendimi për inceneratorin e Elbasanit

Ish-ministri dorëzon raportin mjekësor në GJKKO!

Drejtuesit e Universitetit: Ruajmë mësuesinë

Krizë studentësh në Elbasan, mbyllen degët e gjuhëve të huaja!