MENU
klinika

E mbajti të fshehtë

Olta Boka flet për shtatzëninë dhe periudhën pas-lindjes

03.06.2023 - 10:18

Olta Boka ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në “Kurthin e Piter Pan”.

Përballë panelit të fëmijëve, Olta foli për familjen, karrierën, por edhe për vajzën e saj të vogël Gaia.

Këngëtarja tregoi se si e përjetoi periudhën e shtatëzënisë, ku theksoi se ishte shumë e qetë, edhe si rrjedhojë e pandemisë.

“Kam kaluar një shtatzëni shumë të qetë, e kam shijuar shumë. Më përkoi edhe me pandeminë e kjo gjë pati benefitet e veta. E kam shijuar shumë.

Edhe pjesën ‘post-partum’ e kalova shumë morë, sepse mora vëmendjen e duhur. E ndava mendjen që do ja dedikoja të gjithë vëmendjen time vajzës.”- u shpreh ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Unë jam më shumë se dëshira jote..."

Ndjekësi e ofendoi për pamjen, Olta Boka nuk ia përton