MENU
klinika

"Love Island"

Shumë shpejt! Zbulohet kur nis emisioni i ri i Luana Vjollcës

05.06.2023 - 11:56

Moderatorja Luana Vjollca ka premtuar se do sjellë këtë verë një super show. E kështu duket që nga përgatitjet, të cilat kanë nisur muaj para. Ajo do sjellë në Shqipëri ‘reality-show’ e njohur në botë, “Love Island’.

Vetë Luana ka zbuluar në ‘Instastory’ se programi do të nisë më 10 qershor, pra pas 5 ditësh.

Kujtojmë se “Love Island” është një program i suksesshëm me një grup konkurrentësh, që jetojnë të izoluar nga bota e jashme në një vilë, të mbikëqyrur nga kamera. Për të mbijetuar në vilë, banorët duhet të shoqërohen me një tjetër banor të vilës, qoftë për dashuri, miqësi apo para.

Çdo banor që mbetet single, eleminohet. Konkurrentët mund të eleminohen edhe përmes votimit të publikut.

Mbetet të shihet dhe zbulohet se kush do jenë konkurrentët.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga lloji tek vendi ku do të xhirohet

Detaje të reja nga emisioni që pritet të sjellë Luana

Luana Vjollca e konfirmon nga Hollanda

“Love Island” vjen për herë të parë në Shqipëri


“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës