MENU
klinika

detaje nga ngjarja

Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës

22.09.2023 - 10:19

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë natës në veri të Mitrovicës.

Shpërthimi është dëgjuar në “Lagjen e boshnjakëve”.

“Pas daljes në vend të ngjarjes së ekipit të specializuar dyshohet se kemi të bëjmë me shpërthim të granatës së dorës M75”, informoi zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Veriun e Mitrovicës, Veton Elshani.

Shpërthimi ka ndodhur rreth mesnatës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Vuçiç: Perëndimi do thotë se nuk kam mundësi t’i bëj presion dhe…

“Zgjedhjet në zonat serbe nuk do të mbahen për shkak të Kurtit”

Mijëra të infektuar brenda një jave

Kovidi rikthehet frikshëm në Serbi

“Hajdutët i bënë pritë 400 m larg shtëpisë”

U vra në makinë, flet vjehrri i 33-vjeçares