MENU
klinika

Ja çfarë e lidh akoma çiftin!

Shakira dhe Pique vazhdojnë të kenë diçka të përbashkët

02.10.2023 - 12:23

Ndarja e çiftit Shakira dhe Pique për një kohë të gjatë ishte kryefjala e mediave.

Duket se dyshja vazhdojnë të kenë angazhime të përbashkëta. Krahas fëmijëve, këngëtarja dhe ish-futbollisti, vazhdojnë të kenë një kompleks me tre shtëpi, që ende nuk po shitet kjo pasi nuk gjejnë dot blerës.

Mësohet se kostoja llogaritet në 15 milionë euro për tre rezidencat, ose 11.9 milionë vetëm për dy kryesoret, megjithatë është e lartë në krahasim me pjesën tjetër të zonës.

Shtëpia dhe trualli në të cilin është ndërtuar ka një sipërfaqe prej 3800 metrash katrorë. Ka pesë kate, me dy nëntokë. Ndër të tjera ka sallë lojërash, ambient studimi, bibliotekë, palestër, pishina, sallë kinemaje dhe fushë tenisi.