MENU
klinika

Frymëzuar nga Margot Robbie

7 mënyra si ta kombinosh një korse në dimër

20.11.2023 - 08:33

Margot Robbie u shfaq rrëzëllitëse në premierën e filmit “Saltburn”, e veshur me një korse të zezë dhe një fund të gjatë, të krijuara nga Schiaparelli.

Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe me thënë të drejtën, duket një yll.

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

GETTY

Nisur nga veshja e saj, ne kemi përzgjedhur disa mënyra kombinimi, që të të bindim se një korse mund të vishet edhe në dimër dhe të duket nam.

Me pantallona serioze (dhe një pallto)

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

HOTSTUFFLILANGEL/ PINTEREST

Me xhinse të gjera dhe një pallto lëkure të gjatë

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

INSTAGRAM

Me një fustan-xhaketë

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

INSTAGRAM

Me një palë xhinse dhe xhaketë

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

ISAJEAN123/ PINTEREST

Me një fund tenisi dhe xhaketë vishnje

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

STREETSTYLISUK/ PINTEREST

Me xhinse dhe një bluzë transparente

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

ITSLUCI09/ PINTEREST

Me pantallona klasike dhe një golf të shkurtër

Frymëzuar nga Margot Robbie: 7 mënyra si ta kombinosh një korse

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fitoi vëmendjen e madhe nga të gjithë!

Detaji në vellon madhështore të Kourtney Kardashian

Themeluese e shtëpisë më të famshme të modës

Chanel, gruaja që bëri revolucion në botën e modës