MENU
klinika

Çfarë pritet të ndodhë me monedhën europiane

“Superleku” vijon revanshin, po euro?

19.11.2023 - 18:55

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çfarë po ndikon në zhvlerësimin e monedhës europiane?

Pse nuk po “zgjohet” euro? Ekspertja zbulon arsyet


Me sytë nga importi, dërgesat e emigrantëve dhe investimet e huaja

(Pa)varësia ekonomike e Shqipërisë

Gjiri Persik përgatitet për përfundimin e prodhimit të naftës!

Centrali më i madh të energjisë diellore në botë