MENU
klinika

Aksi që përbën rrezik

Mjegulla pushton Jugun e Shqipërisë

11.02.2024 - 13:52

Moti i keq ka përfshirë rajonin e Sarandës mesditën e kësaj të diele. Reshje të dendura breshëri dhe furtunë është regjistruar në zonën e Delvinës, ndërsa pamjet më poshtë i përkasin rrugës “Kardhiq-Delvinë”.

Në këtë aks, përveç shiut dhe pranisë së gurëve në rrugë ka edhe mjegull të dendur. Nga mjegulla është “pushtuar” edhe tuneli atje.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Kujdes! Ligji parashikon dënim të rëndë…"

Nëntë vatra zjarri në 24 orë/ “Mbrojtja” apel banorëve

Tre aktive në Delvinë, Gjirokastër e Dibër

14 vatra zjarri gjatë 24 orëve në Shqipëri

“Vendi perfekt ku mund të kaloni pushimet”

“Breaking Travel News”: Shqipëria, ‘Evropa e fshehur’!