MENU
klinika

Policia ndan detajet

Përfshihet nga flakët një automjet në Vlorë

07.02.2024 - 11:30

Një automjet i tipit ‘Volkswagen” në Vlorë është përfshirë nga flakët.

Policia njofton se si pasojë e zjarrit ka pasur vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak
Sot, në lagjen “15 Tetori”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet “Volkswagen”, në përdorim të shtetasit S. M, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

"Kujdes! Ligji parashikon dënim të rëndë…"

Nëntë vatra zjarri në 24 orë/ “Mbrojtja” apel banorëve

Tre aktive në Delvinë, Gjirokastër e Dibër

14 vatra zjarri gjatë 24 orëve në Shqipëri

“Vendi perfekt ku mund të kaloni pushimet”

“Breaking Travel News”: Shqipëria, ‘Evropa e fshehur’!