MENU
klinika

Do të martohet këtë verë?

Bora Zemani flet për thashethemet e shtatzënisë

22.06.2024 - 13:20

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej vitesh shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, marrëdhënie që i ka “mbijetuar” edhe tradhtisë së aktorin në Big Brother Vip1 me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Së fundmi moderatorja ka folur për thashethemet që qarkullojnë se ajo dhe aktori do t’i japin fund beqarisë këtë verë.

Bora Zemani ka refuzuar të përgjigjet duke u shprehur se shtatzënia dhe martesa e saj komentohen çdo muaj.

Por theksoi se, Donald Veshaj “me apo pa martesë, një nga golat e jetës sime”.

“Ka zëra që martohesh këtë verë. Ti qeshe, qenka e vërtetë”, u pyet prezantuesja.

“Shtatzënia dhe martesa ime komentohen çdo muaj, çdo verë, çdo vit, si në formë thashethemi. Me apo pa martesë, një nga golat e jetës sime është patjetër Donaldi. Kjo është e sigurte”, tha Bora Zemani në “Top Arena”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kërcimi i ndjerë me Donaldin në "DWTS"

“5 Herë Jo”, Bora Zemani zbulon detaje të reja nga filmi

Isli Islami me shumë stil zbuloi përgjigjen e saj...

A do të rikthehet Bora Zemani në ”Për’puthen”?