MENU
klinika

“Rikthimet”

Bora për lidhjen me Donaldin: Ishte më i fuqishëm se fillimi

01.06.2024 - 15:37

Sara Hoxha dhe Bora Zemani, folën në studion e “Cherry on Top” për ‘rikthimet’ gjatë spektaklit të djeshëm.

Siç e dimë, një prej çifteve më të folur në rrjet kanë qenë dhe Sara me Ledrin, shkak është bërë krisja në marrëdhënien e tyre.

Për këtë Bora e ka pyetur Sarën lidhur me rikthimet e ndërsa e quajti rikthimin që ajo ka përjetuar në lidhje me aktorin e humorit Donald Veshajn, si më të fuqishëm se fillimi.

Pjesë mga biseda:

Bora: Çfarë mendon për rikthimet?

Sara: Për mua ti je shembulli më i mirë i rikthimit dhe nuk kam çfarë them fare.

Bora: Mendoja që nuk besoja, por më ndodhi dhe rikthimi ishte më i fuqishëm se fillimi.

Sara: Patjetër, sepse të bën më të fortë besoj.