MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 21 qershor 2024

21.06.2024 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 100.6 lekë.

Dollari këmbehet me 93.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 68.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 104.9 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.59 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN