MENU
klinika

“Më fat që jam gjallë!”

Çfarë i ka ndodhur kuzhinierit të famshëm botëror?

17.06.2024 - 13:18

Shefi i famshëm i kuzhinës, Gordon Ramsay ka pësuar një aksident me biçikletë në Connecticut.

Lajmin e bën vetë të ditur vetë personazhi televiziv, përmes një video të postuar në Instagram.

Ai shprehet se pësoi një aksident të keq që jo vetëm se e ka lënë të dëmtuar, por gjithashtu dhe të tronditur.

Në pamje shefi tregon një pjesë të barkut e brinjëve të që janë mavijosur rëndë për shkak të dëmtimeve të marra.

Ramsay shprehet se gjithçka po shkon mirë e se fatmirësisht nuk ka fraktura, e ka qenë helmeta në kokë ajo që e ka mbrojtur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çifti i tha 'PO' njëri-tjetrit!

Pamjet e para nga dasma e Brooklyn dhe Nicole

Para 1 dite tha se do të hiqte dorë

Selena rikthehet sërish në rrjetet sociale