MENU
klinika

“Po më hanë duart”

Egla Ceno në Grande Fratello?

22.06.2024 - 13:19

Fituesja e Big Brother Vip 3, Egla Ceno ka tërhequr vëmendjen me një postim të bërë në story në Instagram, ku nënkupton se mund të marrë pjesë edhe në Grande Fratello.

“Pas BIG BROTHER VIP ALBANIA “më hajnë duart” për GRANDE FRATELLO! VAZHDIAMO”, shkruan ajo në postim.

Egla vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar pas BBV dhe çdo postim i saj në rrjete sociale ndiqet me kuriozitet nga ndjekësit. Shpallja e saj si fituese e këtij edicioni është parë me shumë dyshim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zarf i zi në “BBVIP, çfarë u vendos për dy vajzat?

Debati mes Rikes dhe Egla Cenos degradon në konfrontim fizik!

Çfarë i ndodhi aktores pas daljes nga “Big Brother Vip”?

“Nga burgu në burg”/ Egla Ceno habit me deklaratën