MENU
klinika

Mijëra tifozë presin ndeshjen me valle dhe këngë

FOTOT/ Shqiptarët “pushtojnë” Dortmundin!

15.06.2024 - 17:53

Tifozët shqiptarë po e presin ndeshjen Shqipëri-Itali me valle dhe këngë.

Dortmundi është “pushtuar” nga kuqezinjtë, të cilët kanë vendosur të mbështesin sonte kombëtaren.

Në pamjet e siguruara shihet se në qytetin gjerman ndodhen mijëra shqiptarë.

Shtatë lojtarë me valixhet në duar

Operacioni “fshesa” te Manchester United

Si po e revolucionarizon Milanin

Cikloni “Ibra” mbi botën kuqezi

Përgatitësi i Spartakiadave të famshme

Sporti shqiptar në zi / Ndahet nga jeta Petrit Qëndro