MENU
klinika

"Burrë zotëri dhe fjalëpakë!"

Ish-kryebashkiaku i Elbasanit u nda nga jeta, reagon Rama

12.06.2024 - 16:28

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë.

Rama ka reaguar në instagram, teksa ka postuar një fotografi me Qazim Sejdinin, të cilin e ka cilësuar si “Elbasanli të mençur dhe fjalëpakë”.

Sipas Ramës, Sejidni ishte një kryebashkiak i mirë dhe burrë zotni, që ka gjurmë në historinë e qytetit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ish-kryetari i Bashkisë së Elbasanit

Ndërron jetë Qazim Sejdini


Po ndihmonte qytetarin të ndërronte gomën e autobotit

Vdes aksidentalisht polici në Elbasan

Rezultati i Censit të popullsisë

Qarqet me më shumë dhe më pak banorë

Ish-kryetari i Bashkisë së Elbasanit

Ndërron jetë Qazim Sejdini