MENU
klinika

Çfarë dyshohet

Korçë/ 40-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

02.06.2024 - 11:15

Një 40-vjeçar është gjendur i pajetë në banesën ku jetonte i vetëm në lagjen nr.15 të qytetit të Korçës.

Trupi i tij i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm dhe dyshohet se 40-vjeçari është vetëvarur.

Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në lagjen nr.15, në banesën ku jetonte i vetëm, është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi A. N., rreth 40 vjeç. Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

67-vjeçarja hidhet nga pallati dhe humb jetën

Tri gra të v*tëvrara në Korçë brenda 24 orëve

Merr flakë tribuna qendrore

Zjarri ‘pushton’ stadiumin e Korçës

Rezultati i Censit të popullsisë

Qarqet me më shumë dhe më pak banorë