MENU
klinika

Kërkuan ndryshimin e masës së sigurisë

Kur do të merret vendimi për Berishën dhe Malltezin

18.06.2024 - 11:18

Apeli i GJKKO-së do të marrë sot vendimin për kërkesën e kryetarit të PD-së dhe dhëndrit të tij, Jamarbër Malltezi për ndryshimin e masës së sigurisë.

Vendimi do të jepet në orën 12:00 nga gjyqtarja Ilirjana Olldashi.

Seanca e sotme në Apelin e GJKKO është për informacionin 2 mujor.

SPAK kërkon që Sali Berisha të qëndrojë në arrest shtëpie ndërkohë që avokatët kërkojnë ndryshim masë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Berisha tregon ‘bisedën’ me prokurorët

“Nuk u mor vesh kush pyeti më shumë, ata mua apo unë ata”