MENU
klinika

Fotot i 'nxjerrin zbuluar'

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi arratisen me pushime?

18.06.2024 - 14:09

Moderatorja Megi Pojani dhe ish-futbollisti Endri Çekiçi edhe këtë vit kanë vendosur t’i kalojnë bashkë pushimet. Prej dy vitesh ata përflitet se janë në një lidhje, megjithatë kurrë nuk e kanë pranuar publikisht.

Si verën e kaluar edhe këtë herë sado janë munduar ta fshehin, ndjekësit e tyre kanë zbuluar se ata mund të jenë duke kaluar kohë bashkë. Kjo është vënë re nga fotot në vende të ndryshme ku ata kanë pozuar, dhe duket se janë arratisur drejt ishujve Maldive.

Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka shtuar dyshimet që ata po kalojnë kohë bashkë. Futbollisti jeton dhe punon në Turqi, ndërsa moderatorja në Shqipëri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Ringjallem pas 4 ditësh lëngimesh në shtrat"

Çfarë i ndodhi Megi Pojanit?