MENU
klinika

“Vendimin e mora pasi ajo foli në SPAK“

Meta shpjegon arsyet e divorcit me Monika Kryemadhin

21.06.2024 - 15:42

Arsyet e divorcit me Monika Kryemadhin, Ilir Meta intervistë për Report Tv.

Meta për Report Tv: Vendimin për tu ndarë e mora pasi Monika foli në SPAK.

Për divorcin me Monën i tregova vetëm djalit dhe motrës time.

Nuk komunikoj me Monikën që prej Konventës së PL-së.

Mbaj përgjegjësi për çdo veprim timin! Për të tjerët, zero!

Divorci e sulmet ndaj SPAK, intervista e Ilir Metës pas pak transmetohet e plote në Report Tv.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN