MENU
klinika

Si është gjendja e tij

Poeti i njohur pëson hemorragji celebrale në tru

22.06.2024 - 14:29

Poeti i njohur, Agim Doçi ka pësuar hemorragji celebrale në tru mëngjesin e sotëm (22 Qershor).agim doci

Mësohet se poeti është shtruar në spitalin nr.5 dhe ndodhet në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

Raportohet se gjendja shëndetësore e Agon Doçit paraqitet e qëndrueshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN