MENU
klinika

Oferta e javës

“Toyota C-HR” e re, provoje para se ta blesh

06.06.2024 - 11:37

Është marka që shet më shumë makina në të gjithë botën dhe prej shumë vitesh ka sallonin e saj zyrtar edhe në Shqipëri.

Po flasim për Toyota-n, gjigandin japonez të automobilave, i cili përfaqësohet në vendin tonë nga “Toyota Albania – Alto shpk”.

Kjo e fundit, përveç se ofrimit të shitjes dhe shërbimeve si çdo pikë “Toyota” kudo në botë, përfshirë këtu edhe garancinë 10-vjeçare dhe servisin e autorizuar, vjen vazhdimisht edhe me oferta dhe mundësi të shkëlqyera për klientët e saj.

Nëse doni një ‘Toyota C-HR‘ të re, ku kombinohet shkëlqyeshëm dizanji, teknologjia e avancuar dhe performanca fantastike, “Toyota Albania” ju fton që para se ta blini, ta testoni, të përfitoni nga uljet e javës dhe të merrnin një këshill financimi profesional.

“Ne ju ftojmë të përjetoni një revolucion në botën e automobilave me modelin tonë më të ri, Toyota C-HR. Një kombinim i përsosur i dizajnit mahnitës, teknologjisë së avancuar dhe performancës së shkëlqyer, kjo makinë do t’ju lë pa fjalë”, thonë përfaqësues të “Toyota Albania”.

Test Drive: Ndoshta aventura juaj e ardhshme fillon këtu!

Oferta e javës: Përfitoni nga ofertat e disponueshme vetëm për këtë javë!

Konsulenca financimi: Merrni këshilla dhe përgjigje për çdo mënyre financimi.

Datat: 3-9 Qershor

Vendndodhja: Salloni i “Toyota Albania”, Autostrada Tiranë-Durrës Km.5.

Për çdo pyetje, kontaktoni tani në:
Cel: 069 20 81 554

TOYOTA C-HR E RE, ÇDO ZGJEDHJE KA RËNDËSI