MENU
klinika

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund

16.06.2024 - 10:12

Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja shqiptare luajti përballë asaj të Italisë për Kampionatin Europian.

Ndeshja përfundoi 2 me 1 për Italinë.

Të shumtë ishin personazhet publikë që udhëtuan drejt Gjermanisë për të mbështetur Kombëtaren shqiptare, të cilët e shikuan ndeshjen direkt nga turbinat Vip në Dortmund.

Një ndër ta ishte reperi shqiptar, Rigels Rajku i njohur si Noizy, Ermal Mamaqi, Blendi Fevziu, Amarda Toska, Juliana Nura, Elona Duro, Eduard Grishaj, Arbana Osmani dhe Olsi Bylyku.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”