MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 9 korrik 2024

09.07.2024 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 100.6 lekë.

Dollari këmbehet me 93.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 68.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 103.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.58 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN