MENU
klinika

Nuk do ta njihni fytyrën e tij të re

Cillian Murphy bën ndryshimin drastik në pamje

10.07.2024 - 13:16

Cillian Murphy ka mahnitur fansat me transformimin e tij të fundit dhe dukej krejtësisht i panjohur me një mjekër gri në xhirimet e filmit të tij të ardhshëm “Steve”.

Sipas Mirror, ylli i “Peaky Blinder” është fotografuar i veshur me rroba të vjetra, një xhaketë shiu të ngritur mbi kokë dhe një kapuç të kuq. Murphy u përpoq t’u fshihej kamerave por pamja e tij transformuese tashmë po bën xhiron e rrjetit, shkruajnë mediat e huaja.


Ai tani do të shfaqet në Shy të Max Porter-it, një roman që Netflix po e përshtat dhe i cili zhvillohet në mesin e viteve 1990, filmi përqendrohet në një ditë vendimtare në jetën e personazhit të yllit të Oppenheimer, Steve, mësuesit kryesor në një institucion reformash.

Steve lufton me shëndetin e tij mendor ndërsa përpiqet të mbrojë nderin e kolegjit dhe vdekjen e tij të pashmangshme. Prodhimi i filmit pritet të përfundojë këtë javë në Britani të Madhe.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nuk kishte si të ndodhte ndryshe

Cillian Murphy triumfon në çmimet SAG