MENU
klinika

Këngëtarja poston tekstin e ndarjes

Jennifer Lopez-Ben Affleck: Nuk ka gjasa të kthehen bashkë

09.07.2024 - 15:06

Sipas një burimi, mundësia e ribashkimit të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket pothuajse e pamundur. Një burim pranë çiftit që ka folur ekskluzivisht për Page Six ka shpjeguar se ndërsa këngëtarja është “lënduar” nga situata me bashkëshortin, ajo tashmë ka nisur të mendojë për pushimet verore.

Ajo është shprehur se gjithçka që i intereson është t’i sigurojë shëndet, lumturi dhe gëzim familjes së saj. “Asgjë nuk mund ta dobësojë shpirtin e saj tani. Ajo dëshiron të kalojë një verë plot argëtim dhe të qeshura. Ajo tani po kujdeset për familjen e saj”, thotë burimi.

Së fundmi, Jennifer Lopez ka lënë një nënkuptim në rrjetet sociale, drejt Ben Affleck. Ylli latin ka postuar një moment nga videoklipi që ka xhiruar në vitin 2021 për këngën “Cambia el Paso”.

Teksti i këngës thotë: “Jeta tani është më e mirë pa të, ai nuk ka nevojë për askënd që të jetë mirë, ai nuk dështon kurrë, ai nuk e meriton ta ketë atë në krahët e tij”.

Të dy mund të mbajnë ende unazat e martesës, siç shihet edhe në daljet e fundit publike, por gjërat mes tyre duket se nuk kanë ndryshuar për mirë. Lopez festoi 4 korrikun me vajzën e saj, Emin, ndërsa Ben Affleck mungonte në krahun e tyre.

Për më tepër, ata thuhet se po shesin art nga brenda rezidencës së tyre prej 60 milionë dollarësh në Bel-Air, Kaliforni. Shtëpia u rendit për 65 milionë dollarë muajin e kaluar, një vit pasi u ble. Tani duket se disa nga gjërat e shtrenjta nga rezidenca e referuar si ‘pasuria e Wallingford’, po dalin në shitje.

PageSix tha të hënën në mëngjes se artikujt, përfshirë pikturat, u shitën koleksionistëve në fillim të qershorit. Ish-çifti janë parë në publik së bashku vetëm që nga 2 qershori, kur ata ndanë një puthje të sikletshme në faqe në ndeshjen e basketbollit të djalit të aktorit në Los Angeles. Ky lajm vjen vetëm disa ditë pasi “People” raportoi se Affleck mori sendet e fundit nga rezidenca ndërsa Lopez ishte duke pushuar në Itali muajin e kaluar.

Aktori dhe këngëtarja nuk jetojnë më bashkë. Ajo jeton në rezidencën e tyre, ndërsa ai merr me qira një shtëpi 100,000 dollarë në muaj në Brentwood pranë ish-bashkëshortes së tij, Jennifer Garner.

Në verën e vitit 2023, çifti bleu rezidencën për 60.85 milionë dollarë.Yjet, të cilët u ndanë për herë të parë në 2004 përpara se të ribashkoheshin në prill 2021, u martuan në Las Vegas në korrik 2022. Ata festuan me një ceremoni të dytë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Si po e përjeton Alex romancën e re të ish-it?

J.Lo dhe Ben Affleck rikthehen bashkë pas 17 vitesh

Teoria e çuditshme që po qarkullon në rrjet

“Bennifer” mund të jetë një gënjeshtër…