MENU
klinika
Merrni masa urgjentisht!

Keni shumë ftohtë tani? Më e keqja nuk ka ardhur ende

Kur tërhiqet?

Pandemia/ Mjeku Ilir Alimehmeti parashikon fillimin e muajit mars

E gjithë bota ka 2 vite që sprovohet nga pandemia e Covid 19-tës. Por së...

Si u bllokua dosja

Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21 Janarin”: FBI faktoi se Garda qëlloi për të vrarë

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, në një intervistë për gazetën “SOT” ka folur për protestën e 21...

"Pa energji disa zona"

Ministria e Mbrojtjes: Këto janë rrugët e bllokuara

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacione mbi situatën në terren dhe gjendjen e rrugëve në...

Pse u gjet gjysmë e zhveshur në kanal?

Mbyti dhe hodhi në kanal fqinjën, burg 58-vjeçarit

58-vjeçari Fetah Marra, i cili dyshohet se që mbyti, zhveshi dhe hodhi në një kanal...

“Nënshkruesi i letrës nuk është më kryetar i PD”

PD ndryshon përfaqësuesit në KQZ, kundërshton Ivi Kaso

PD ka legjitimuar si përfaqësues të saj Indrit Sefën, Sekretar për çështjet ligjore e zgjedhore...

Temperatura nën zero

Bllokohet Rruga e Arbrit, fshatra të izoluar në Dibër

Kur shumë zona të vendin janë ‘pushtuar’ nga reshjet e borës, dhe të tjera zona...

"Po punohet pa pushim"

I ftohti polar/ Rama tregon situatën në terren

Teksa vendi ynë është përfshirë nga temperatura të ulëta, të cilat pritet të shkojnë deri...

Nga breshëria me armë te tritoli

Ngjarjet që tronditën të premten

Kjo e premte është tronditur nga një mori ngjarjesh. Aksidente, të shtëna me armë e...

Dëme materiale

Tritol banesës së Naim Stafukës, në Fushë-Krujë

Tritoli ka tronditur sërish Fushë-Krujën mbrëmjen e kësaj të premteje. Mësohet se lënda plasëse ka...

Zgjedhjet në 6 bashki

KQZ nxjerr afatet: Fushata nis më 19 shkurt

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka bërë me dije afatet kohore të procedurave për zgjedhjet e...

“Omicron”

Rakacolli: Kush është vaksinuar nuk përfundon në spital

Zv.Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Mira Rakacolli, ka folur për situatën epidemiologjike në vend,...