MENU
klinika
Konferenca shkencore “Shqiptarët dhe hebrenjtë në Luftën e Dytë Botërore”

Gjinushi: Holokausti të mos mbetet vetëm në histori, në Shqipëri gjendet një bankë e vërtetë të dhënash

Berisha: Bashkojmë forcat

PD firmos koalicion parazgjedhor me PBDNJ

Partia Demokratike firmosi sot koalicionin parazgjedhor me PBDNJ për zgjedhjet lokale të 14 majit. Në...

Me sa do të shiten nafta dhe benzina

Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve

Bordi i Transparencës ka vendosur ta rrisë edhe më tej çmimin e naftës dhe të...

"Do shkojmë te ambasada Amerikane!"

Paralajmërojnë banorët e Bërxullës: Protestat do të përshkallëzohen

Në protestën që zhvilluan para Kryeministrisë, një nga banorët e Bërxullës deklaroi për Panorama TV...

Horror në mes të ditës në zonën ish-Bllokut

Si u masakrua me thikë 40-vjeçari. Shpallen në kërkim dy autorët

Një 40-vjeçar është masakruar me thika në mes të ditës, në mes të Tiranës dhe...

"Metaforë, Berisha e përdor në publik"

“Do e bëjmë tërmet”- Damian Gjiknuri flet për përgjimet e dosjes 184

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Giknuri është pyetur ditën e sotme për përgjimet...

"Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet”

Gonxhja: Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit të Transportit Rrugor, Blend Gonxhja, i ftuar në “Dita Jonë”...

"Garda u urdhërua lart"

PS depoziton sot në SPAK padinë për ngjarjen e 21 Janarit

Partia Socialiste do të dorëzojë sot në SPAK padinë penale ndaj Sali Berishës, Lulzim Bashës...

"Ka qenë dhe është miku im"

Mori 225 mijë USD nga një agjent i SHISH, çfarë deklaronte Rama për ish-zyrtarin e FBI

Arrestimi i ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, Charles McGonigal, ka bërë jehonë në mediat ndërkombëtare....

Çfarë do ndodhë me shqiptarët?

BE: Këtej e tutje më shumë kthime të azilkërkuesve pa të drejtë qëndrimi

Bashkimi Europian do të krijojë një sistem të përbashkët për kthimin e migrantëve pa të...

“Ka dashuri për kombin tonë”

Ish-drejtori i FBI u nderua në Tropojë si “Qytetar Nderi”

Charles McGonigal, ish-drejtor i Kundërzbulimit të FBI, është vënë në qendër të mediave amerikane dhe...

“Shkëmbim i mirë”

Ambasadorja e BE-së, në zyrën e Dumanit/ Zbardhen diskutimet

Ambasadorja e BE-së në Tiranë, Christiane Hohmann, ka mbajtur ditën e sotme një takim me...