MENU
klinika
Grabitja në Rinas

Ç’po ndodh në Dritas/ RENEA nis kontrollin blic

Detaje nga takimi

Mbështetje për Shqiperinë? Ambasadori Italian takon Ruçin

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka pritur sot Ambasadorin italian në Shqipëri Alberto Cutillo. Gjatë...

Fjala e plotë

Emergjencë kombëtare? Basha: Kjo është e vetmja rrugë për sigurinë e jetën

Në një deklaratë për mediat, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha teksa i është referuar...

Mbështetja

Kroacia ‘përqafon’ Shqipërinë: Drejt BE-së!

Zëvendës Kryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme të Kroacisë, Marija Pejčinovic Burič ka shprehur...

Mbeti i vrarë në Rinas

Vëllai i Muratajt: Do t’i gjej ata që e lanë në rrugë!

Në një prononcim për mediat, pasi identifikoi trupin e Admir Murataj së bashku me kunatën,...

Grabitja Rinas

Shoqata e Bankave: Faji është i aeroportit!

Në lidhje me grabitjen e djeshme në Rinas, ka ardhur edhe reagimi i Shoqatës së...

Reagimi

Gaz lotsjellës te ‘Bregu i Lumit’, Basha: Shqipëria në mjerim

Përmes një postimi në facebook, ndërsa shpërndan momentet kur policia përdori gazin lotsjellës ndaj banorëve...

Supergrabitja në Rinas

RENEA e FNSH ‘zbarkojnë’ në Tapizë, dyshime se grabitësit janë fshehur në…

Policia, RENEA dhe FNSH kanë zbarkuar në zonën e Tapizës, ku kanë nisur kontrollet e...

VIDEO

Nuk komentoi grabitjen në Rinas, Rama zbulon videon ku ndodhet

Në lidhje me grabitjen e 10 mln eurove në Rinas ende nuk ka pasur një...

Identifikohet viktima

Grabitja Rinas/ Konfirmon gruaja: Trupi në morg është i Admir Muratajt

Grabitësi që mbeti i vrarë dje gjatë shkëmbimit me armë zjarri me policinë është Admir...

Deklarata e zëdhënëses

Grabitja/ “Austrian Airlines”: S’ka më para nga Tirana!

Pas grabitjes spektakolare në Rinas, ka ardhur reagimi i “Austrian Airlines”. Në një deklaratë të...

Deklarata

Admir Murataj grabitësi i vrarë në Rinas? Flet vëllai i tij

Grabitësi që mbeti i vrarë dje në Rinas dyshohet se është Admir Murataj. Mësohet se...