MENU
klinika
Ndryshon Reforma në Drejtësi

“Ligjet” miratojnë 22 nenet e kthyera nga Kushtetuesja

Preket drejtori i burgjeve

Çfarë skandalesh ka nxjerrë deputeti? Maliqi: Verifikoni faktet!

Deputeti i ri i Kuvendit, Lefter Maliqi, i cili ka mbajtur më parë postin e...

Komisioni miraton planin

Nis hetimi i Metës, procesi do ndiqet nga ekspertë të huaj

Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Ilir Metës ka nisur sot hetimin e Presidentit. Kërkesa...

Foto

Shpërthim i fuqishëm në ish-Bllok, dy të lënduar

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në zonën e ish-bllokut. Shpërthimi ka ndodhur në rrugën...

Deklarata

“Nuk lirojmë zyrat”/ Lleshaj-kryebashkiakëve: Mos u çmendni!

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka zhvilluar sot një takim me prefektët. Lleshaj komentoi deklaratat...

Deklarata

“Fillimi i një procesi…”, Rama paralajmëron furtunë në Tatime

Gjatë një takimi me drejtuesit e tatimeve, kreu i qeverisë Rama foli me tone të...

Shkarkimi i Enton Duros

Emërohet një grua në krye të tatimeve, mësoni cila është ajo

Pas shkarkimit të Enton Duros, qeveria ka miratuar drejtuesin e ri të këtij institucioni tejet...

"Kam lënë detyra dhe...."

Ndryshime në qeveri? Ja çfarë deklaroi Rama nga selia e PS

Pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PS, kryeministri Rama ka dalë në një deklaratë...

Detaje

Rama mbledh Kryesinë, ç’pritet të ndodhë brenda korrikut?

Mëngjesin e kësaj të hëne, kryeministri Rama ka mbledhur Kryesinë e Partisë Socialiste. Mësohet se...

Axhenda e kryedemokratit

Opozita s’ka pushime, Basha nis turin e takimeve

Krydemokrati Basha mësohet se ditën e sotme nis turin e takimeve me qytetarët dhe strukturat...

Parashikimi

Rikthehen reshjet e shiut? Ja si pritet të jetë moti sot

Edhe dita e sotme do të shoqërohet nga moti i paqëndrueshëm, ku pjesa e parë...

"Jemi për të mbështetur jo për të gjykuar!"

E ardhmja e shqiptarëve/ Vasak: Varet nga zgjuarsia e tyre!

Ambasadorja e Francës në Tiranë Christina Vasak, në fjalën e saj të mbajtur në Pallatin...