MENU
klinika
Dënimi nga Krimet e Rënda

Jaeld Çela apelon vendimin, ç’do kërkojë Saimir Tahiri të enjten

Detaje

Lotaria Amerikane/ Nisin sot aplikimet, ja gjithçka që duhet të dini

Nisnin sot aplikimet për Lotarinë Amerikane. Ambasada amerikane njoftoi pak ditë më parë se regjistrimet...

Parashikimi i motit

Mos harroni çadrat, sot rikthehen reshjet e shiut në këto zona

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e mërkurë, dt.02) priten reshje lokale të dobëta...

Reagimi i kryeministrit

Raporti i Venecias/ Rama: S’kam kohë të merrem me fatin e Metës!

Kryeministri Edi Rama foli për herë të parë pas raportit të Komisionit të Venecias që...

Ishte parashikuar të mbahej sot

Shtyhet seanca për dosjen ‘Habilaj’, nuk formohet trupa gjykuese

Krimet e Rënda kanë shtyrë seancën për grupin kriminal ‘Habilaj’. Seanca ishte parashikuar që të...

Bregu takohet me Joseph Daul

“EPP, e devotshme për integrimin e Ballkanit Perëndimor”

Majlinda Bregu është takuar në Bruksel me liderin e partive të djathta evropiane, Joseph Daul....

Vizita në Estoni

Meta vlerëson mbështetjen ndaj integrimit

Presidenti Ilir Meta është shprehur me anë të një postimi në rrjetet sociale se ka...

Takimi me Presidenten e Estonisë

Meta: Ndajmë të njëjtat vlerësime për sfidat e sigurisë në Evropë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta nisi sot vizitën zyrtare në Estoni duke u pritur me...

"Hetohet për shpërdorim detyrë, dhe..."

Adriatik Llalla/ Krimet e Rënda i japin tre muaj afat prokurorisë

Në pritje të letër porosive nga jashtë vendit prokurori i krimeve të rënda Klodian Braho...

Gjysmë-Maratona e Tiranës

Veliaj: Garoj për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti

Tradita e Gjysmë-Maratonës së Tiranës vjen këtë vit në 13 tetor, në edicionin e saj...

Dosja e 'nxehtë' që po hetonte

Jep dorëheqjen prokurori i Krimeve të Rënda

Prokurori i Krimeve të Rënda, Njazi Seferi, ka dhënë dorëheqjen. Mësohet se prokurori është dorëhequr...

Përdorën makinën e çiftit që...

Detaje të reja nga vrasja në Lushnje, kujt i përkiste makina e autorëve

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që tronditi sot Lushnjën dhe jo vetëm,...