MENU
klinika
"Çadrat do largohen, qytetarët do spostohen në hotele"

Tërmeti/ Edi Rama bën bilancin e dëmeve dhe jep garancinë

18 kilometra larg Mamurrasit

Një tjetër lëkundje tërmeti në vend

Vijon lëkundja e tokës shqiptare. Një tjetër tërmet është ndjerë vetëm pak minuta më parë,...

Mbështetja

DASH: Sot, ashtu si në kohë të tjera të vështira, SHBA në krah të Shqipërisë

Departamenti amerikan i Shtetit, shprehu ngushëllimet e Shteteve të Bashkuara për viktimat e tërmetit në...

Vazhdojnë kërkimet

Shkon në 49 numri i viktimave nga tërmeti

Numri i viktimave nga tërmeti ka shkuar në 49, konfirmon Ministria e Mbrojtjes. Ekipet e...

Ministri fuqiplotë, që do drejtojë operacionin

“Urgjentisht, jeni të detyruar…”! Nga Çuçi te Majko, Rama jep urdhrat e fundit

Kryeministri Edi Rama iu ka ndarë detyrat disa prej ministrave të kabinetit të tij qeverisë,...

Rama me të njëjtin shqetësim si Basha

Shpallet gjendja e jashtëzakonshme edhe në Laç

Kryeministri Edi Rama ka shpallur sot gjendjen e jashtëzakonshme edhe në qytetin e Laçit, i...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Ditën e sotme, e premte, dt.29 Nëntor 2019, priten reshje në të gjithë territorin. Reshjet...

Ja sa ishte magnituda

Tjetër lëkundje, këtë herë epiqendra afër Vorës

Sapo është ndjerë një tjetër lëkundje para pak minutash në vendin tonë. Lëkundjet e tërmetit...

Tërmeti

A do mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare? Meta: E kam shprehur angazhimin…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot në mbrëmje për emisionin...

"Njoftimi i rremë dhe dashakeq për të përhapur panik"

“Shumë viktima në morgun e Tiranës”, policia njoftim urgjent

Policia e Shtetit i ka bërë thirrje të gjithë atyre personave që tentojnë të përhapin...

"Ka dëmtime në mure, jo në strukturë"

Spitali i Durrësit i dëmtuar nga tërmeti, drejtori i Emergjencave qetëson qytetarët

Drejtori i Urgjencave të Shqipërisë Skënder Brataj në një lidhje telefonike të drejtpërdrejtë me “News...

CNN artikull të veçantë për Gregor Ramën

“Nusja e ardhshme e djalit të kryeministrit Rama mes viktimave të tërmetit”

“Nusja e ardhshme e djalit të kryeministrit shqiptar Edi Rama ishte mes dhjetëra personave të...