MENU
klinika
Parashikimi i motit

Nën ‘pushtetin’ e vjeshtës/ Rikthehen reshjet në vend

Çfarë ndodhi?

Tronditet kryeqyteti, portieri i Partizanit hidhet nga kati i gjashtë i pallatit

Kryeqyteti është tronditur mbrëmjen e sotme nga një ngjarjen e rëndë. Mësohet se portieri i...

"Respektoi vullnetin e..."

Zgjedhjet në Kosovë/ Cili është kandidati i preferuar i Bashës?

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24”...

Deklarata

Raporti i Komisionit Venecias/ Basha: Shqetësimi kryesor i Metës…

Ndërsa ka komentuar raportin e Komisionit të Venecias, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se...

Ndryshime me aleatët?

“Në zgjedhje me Ramën kryeministër”, Basha komenton deklaratën e Kryemadhit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha komentoi edhe deklaratat e kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, e...

"Nuk janë ndalur..."

A do të vijojë opozita me protestat? Përgjigjet Basha

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndërsa u foli për situatën politikë në vend dhe aksionin...

Foto

Qeveritë me shumicë grash, Rama publikon renditjen e Shqipërisë

Kryeministri Rama publikoi renditjen e ‘’UN Women” dhe Unioni ‘’Gratë në Politike’’ për ‘’10 shtetet...

Frymëzim i krimit në këto 30 vite!

Braçe shpërthen ndaj PD-së: Jeni vrasës publik!

I ashpër ka qenë në fjalimin e tij zëvendëskryeministri Erion Braçe, teksa sulmonte Partinë Demokratike...

VIDEO/ Nga fondi i emergjencës së qeverisë

Tërmeti/ Nis në Picallë rindërtimi i shtëpive të dëmtuara

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se të gjitha shtëpitë e dëmtuara...

"Godinat e shembura do të rindërtohen"

BE ndihma për tërmetin, Xhaçka jap premtimin për banorët

14 vende anëtare të Bashkimit Evropian si dhe 2 vende të tjera joanëtare u solidarizuan...

Paralajmërimi

Foto me Obamën/ Kryemadhi: Do të jetë skandal i madh për Ramën!

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ndërsa ka komentuar foton e kryeministrit Rama me ish-presidentin e...

Akuzat e opozitës

Basha: Tryeza e OSBE për reformën zgjedhore, kurth politik i Ramës

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha e ka quajtur kurth politik të Edi Ramës tryezën e...