MENU
klinika
Mbledhje nesër dhe pasnesër, mos humbim më kohë!

Mungesa në tryezën për ‘Zgjedhoren’, Gjiknuri dhe Hajdari ftojnë opozitën

Akuzohet për falsifikim dokumentesh

Pezullohet nga detyra anëtari i KPA

Luan Daci nga sot nuk do të jetë më gjyqtar i Kolegjit të Posaçëm të...

Falas, vizitorët e parë!

Vjena rihap muzetë

         Janë katër muze në Vjenë, që do t‘u mundësojnë vizitorëve hyrjen...

Përditësimi i MSH

Situata ‘COVID-19’ në vend/ Shifrat rriten sërish brenda 24 orëve

Janë rritur sërish shifrat e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë rezultuar...

33 epidemiologë hyjnë në grevë

As pagat e luftës dhe as orët jashtë orarit

Për shkak se nuk kanë marrë pagat e gjithashtu nuk janë paguar për punën jashtë...

Nga Enver Robelli

Mësoni nga Ibrahim Rugova dhe mos u merrni me punët e Shqipërisë

Nga politikanët e Kosovës Ibrahim Rugova ka qenë ndër të rrallët që ka mbajtur qëndrim...

Gazeta gjermane: Krim moral në Tiranë

Qeveria e përdori gjendjen e luftës, protestat kundër diktaturës

          Gjatë një aksioni natën, që gazeta e lartpërmendur e quan...

Rifillimi i fluturimeve me rregulla të reja

Pse aeroportet gjermane janë kundër kontrollit mjekësor të pasagjerëve?

Rifillimi i fluturimeve do të thotë ndër të tjera që pasagjerët duhet të planifikojnë më...

Duhet të angazhoheni plotësisht në Reformën Zgjedhore

PPE thirrje PD: Urgjent në tryezë!

Grupi i PPE ne Parlamentin Europian i bën thirrje Partisë Demokratike të vijojë bisedimet në...

Çfarë sygjeron ai?

COVID-19/ Shefi i BE del kundër ‘mini-Shengen’

Shefat e BE janë shfaqur kundër vazhdimit të zonave të mini-Shengenit pasi pandemia e COVID-19...

Ja protokolli i masave në objektet e kulteve!

Hapen xhamitë e kishat, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”

Pas dhjetë javësh pezullim, besimtarët janë të lirë t’u drejtohen kishave e xhamive për të...

"Bekuar qofshin njerëzit e punës"

VIDEO/ Dita Botërore e Bletëve, Rama: 3386 projekte të financuara nga AZHBR

Kryeministri Edi Rama në Ditën Botërore të Bletëve kujton se qeveria shqiptare nëpërmjet AZHBR ka...