MENU
klinika
"Është në kundërshtim me ligjin"

Meta kundër Gjinushit/ Reagon Akademia e Shkencave!

Parashikimi i motit

Plazh të dielën? Kujdes nga reshjet!

Pas një periudhe të gjatë nxehtësie tashmë ‘kokëfortësia’ ka kaluar tek moti relativisht i paqëndrueshëm...

Ndan detyrat për koordinatorët

Basha bën ndryshime në PD/ Ja lëvizjet e rëndësishme!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mobilizuar të gjitha strukturat e partisë për aksionin...

"S’ka asgje më të rëndësishme se sa..."

Spahia i përgjigjet Topallit: Një demokrat i vërtetë…

Ish-deputeti Spahia reagoi ndaj ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila u shpreh se një...

Plazh të dielën?!

Moti vjen me surpriza, shi dhe vranësira

Temperaturat e larta në qershor dhe ditët e para të korrikut, duket se i kanë...

Njoftimi

Rama: Qeveria jep hua për ngritjen e bujtinave në Pogradec

Kryeministri Edi Rama nga Pogradeci deklaroi se synimi kryesor i qeverisë është që të nxisë...

"Kemi treguar se kemi rezultate"

Veliaj: Shndërruam ‘fshatin’ në një nga lagjet më të mira!

Blloku i banimit prej 1.6 hektarësh, i cili kufizohet nga Rr. “Endri Keko”, “Sadik Petrela”...

Deklarata

“Fletët e votimit u falsifikuan”, PD publikon provat

Përmes një deklarate për mediat, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka denoncuar...

Foto

Kriza e rëndë politike, Basha takim me ish-kryeministrin kanadez

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka pritur sot në një takim ish-kryeministrin kanadez Stephen Harper,...

Parashikimi

Keni plane për në fundjavë? Mësoni si pritet moti për sot

Pas një periudhe të gjatë nxehtësie tashmë “kokëfortësia” ka kaluar tek moti relativisht i paqëndrueshëm...

"Ai ishte kryetar i LSI kur..."

Nuk e dekretoi/ Gjinushi sulmon Metën: Ai është mashtrues!

I ftuar në emisionin “Repolitix”, Skënder Gjinushi ka folur në lidhje me mosdekretimin e tij...

Arsyeja

“Ëndrrat mbeten ëndrra”, Linda Rama udhëton drejt Londrës

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama do të udhëtojë ditën e nesërme drejt Londrës....