MENU
klinika
KPA e rikonfirmoi, Komisioneri Publik e ankimoi

Nis seanca në Kolegjin e Apelimit për Zaganjorin

Detaje

Meta takon Pendarovskin: Sot, një muaj i shpërdoruar kot!

Presidenti Ilir Meta, gjatë pjesmarrjes së tij në Samitin e Sarajevës, ka takuar sot Presidentin...

Video

Meta mesazh të koduar nga Bosnja: Thonë që…

Teksa ka postuar një video nga Bosnja, presidenti Meta ka dhënë këtë mëngjes një tjetër...

"S'jam e varfër"

Nga i buron pasuria? Kryemadhi flet për vilën në Gjirin e Lalëzit

Teksa ishte e ftuar mbrëmë në “Tempora”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli për vilën...

Ndryshimet e propozuara në ligj

Dhuna në KZAZ/ Çfarë do të ndodhë me administratën shtetërore?

Pas njoftimin të ditës së djeshme nga zv./Kryeministri Erion Braçe lidhur me sanksionet që do...

Paralajmërimi i Avokatit të Shtetit

Qeveria e paditur në Strasburg, çfarë po ndodh me Vetting-un?

Qeveria shqiptare pritet të përballet me një lloj tjetër padish në Gjykatën e Europiane për...

Pse nuk është përmendur deri më sot!?

Islamizimi i shqiptarëve/ Ja ç’thuhet në tezën e një amerikani!

Një misionar protestant, me ca vite të kaluara në Shqipëri, u ul gati tetëdhjetë vite...

Parashikimi

Zbuloni si do të jetë moti sot!

Gadishulli i ballkanit do të ndikohet qarkullimi i masave ajrore të freskëta të paqëndrueshme me...

Deklarata e fortë

Moikom Zeqo: Do të ketë vdekje partish! Edhe PD, edhe LSI!

Analisti dhe poeti Moikom Zeqo, ka komentuar situatën politike në të cilën gjendet vendi ynë...

Situata Politike

“Euronews” shkruan për Shqipërinë: Opozita i rikthehet rrugës!

Rrjeti më i madh televiziv në Europë, “Euronews” ka komentuar edhe për situatën politike në...

Ndërmerren hapat fillestarë

Unifikimi diplomatik Tiranë-Prishtinë po shqetëson edhe Rusinë!

Kosova dhe Shqipëria kanë ndërmarrë hapat fillestarë drejt unifikimit të misioneve diplomatike e konsullore. Të...

Opozita e bashkuar

Opozita letër KQZ: Bëni transparencë me manipulimet e 30 qershorit

Partitë e Koalicionit opozitar i janë drejtuar më një letër sot Komisionit Qendror të Zgjedhjeve...