MENU
klinika
"Shumë turp"

Përplasja fizike polici-artistë, reagon ashpër Meta

Foto

Vijojnë tensionet, policia rrethon Teatrin Kombëtar dhe Bashën

Protestës së artistëve të në mbrojtje të Teatrit Kombëtar i është bashkuar edhe kreu i...

"Jemi të vendosur për..."

“Koha për ndryshim”, Basha mesazh shqiptarëve nga Dibra

Teksa ishte në Dibër, kryedemokrati Basha deklaroi se për vendin është jetik ndalimi i projektit...

"Më tërhoqi zvarrë policia"

Tensione te Teatri Kombëtar, artistët përplasen me policinë

Që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm në Teatrin Kombëtar kanë zbarkuar forca...

Detaje

Policia rrethon Teatrin Kombëtar, nis zbrazja orendive

Pranë godinës së Teatrit Kombëtar kanë zbarkuar forca të shumta policie. Mëngjesin e sotëm efektivët...

Parashikimi

Moti surprizon sot, shijoni mëngjesin dhe mbrëmjen

Dita e mërkurë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e zhvillim të vranësirave në...

Intervista

“Bazohem në pluralizëm”/ Meta: ‘Shkarkimi’, një procedurë dekorimi

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka konsideruar me ironi procedurën e nisur nga Kuvendi...

“Kusarth”

Grabitja e Rinasit/ Klement Çalës i sekuestrohet 500 mijë € pasuri

Policia e Elbasanit ka finalizuar operacioni “Kusarth” ku është sekuestruar pasuria e Klement Çalës dhe...

Marrëdhëniet dypalëshe

Johnson, kryeministri i ri i Britanisë, Meta ka diçka për t’i thënë

Presidenti Ilir Meta ka uruar Boris Johnson, pas zgjedhjes së tij si kryeministri i ardhshëm...

Kush mbeti pa post?

Asambleja e PS-së/ Rama publikon ndryshimet në qarqe

Nga ndryshimet e propozuara sot prej kryeministrit Edi Rama brenda Partisë Socialiste, shohim që i...

Asambleja e PS

Marrëveshje me Bashën? Rama: Dora ime e shtrirë, gati për të shkruar

Një mesazh për kundërshtarin politik artikuluar qartë, me një dorë të shtrirë dha sot nga...

Beteja e 30 Qershorit

Asambleja e PS-së/ Rama: Disa punë i kemi bërë keq

Në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama foli për 30 qershorin...