MENU
klinika
Gjysmë-Maratona e Tiranës

Veliaj: Garoj për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti

Dosja e 'nxehtë' që po hetonte

Jep dorëheqjen prokurori i Krimeve të Rënda

Prokurori i Krimeve të Rënda, Njazi Seferi, ka dhënë dorëheqjen. Mësohet se prokurori është dorëhequr...

Përdorën makinën e çiftit që...

Detaje të reja nga vrasja në Lushnje, kujt i përkiste makina e autorëve

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që tronditi sot Lushnjën dhe jo vetëm,...

Kriteret dhe afatet e kandidaturave

Kuvendi shpall vakancën për Komisioner për Shërbimin Civil

Kuvendi shpall vakancën për Komisioner për Mbikqyrjen e Shërbimit Civil. Mësohet se afati i fundit...

Thirrja

PPP-të/ Basha: Mos i rrezikoni! Do t’i anulojmë!

Kryetari i PD-së Lulzim Basha u ka dërguar bankave të nivelit të dytë dhe për...

"Perspektiva e tyre duhet të merret në konsideratë"

Fuqizimi i grave/ Leyla Moses: Të rritet roli në çështjet e sigurisë!

E ngarkuara me punë e SHBA-ve në ambasadën amerikane në Tiranë Leyla Moses Ones ka...

Sajimi i një kontributi të paligjshëm

Rikthehet foto ‘Rama-Obama’, burg shtetasit amerikan

Një burrë që sajoi një kontribut të paligjshëm nga një i huaj në një komitet...

"E kam takuar disa herë"

Ekzekutimi i biznesmenit/ Artan Hoxha: Janë e njëjta dorë…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka nxjerrë të tjera detaje në dritë lidhur me vrasjen që...

Negociatat

Ibrahimi kërkon të bindë Holandën, të thotë “PO”

Kryetari i KLP, Gent Ibrahimi zhvillon këto ditë një vizitë punë në Holandë në kuadër...

"Meta bëri..."

Do e votojë shkarkimin e Metës? Përgjigjet Rudina Hajdari

Deputetja e PD Rudina Hajdari e pyetur nëse do e votonte shkarkimin e Ilir Metës...

Parashikimi

Mësoni si pritet të jetë moti sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e martë, dt.01) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Sot...

Deklarata e ministres

Tërmetet/ Margariti :Kemi inspektuar mbi 120 objekte!

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti në fjalën e saj në parlament ka bërë bilancin e...