MENU
klinika
“Rrofsh moj grua, më kurseve…”!

Kongresi i PS/ Rama flet si kurrë më parë për Lindën

Manastirliu: Dhuna në familje të mbetet e shkuar

Kongresi i PS fillon punimet me ‘Gratë’: Të përmbysim mentalitetin

Kongresi i Partisë Socialiste ka filluar punimet tre ditore me temën për gratë dhe nismën...

"Mbi 200 shqiptaro-amerikanë do na bashkohen"

Thirrja e Ambasadës Amerikane për 2 marsin, reagon Presidenca

Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka reaguar, menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje...

Gati nisja e punimeve

Sheshi “Shqiponja” / Prezantohet plani si do të menaxhohet trafiku

Trafiku i automjeteve që hyjnë në kryeqytet përmes nyjes së sheshit Shqiponja do të devijohet,...

“Një tubim politik pritet të zhvillohet në 2 Mars”

Ambasada amerikane: Bëni kujdes, evitoni zonën e protestës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës apelon shtetasit e saj në Tiranë lidhur me...

Koronavirusi në Shqipëri?!

MSH: Shqipëria ende e paprekur, përfundon testimi i 5 rasteve të reja

Ministria e Shëndetësisë me anë të një njoftimi për mediat shprehet se Shqipëria ende nuk...

Emërimet në “kushtetuese”

Dvorani: KED nuk ka funksionuar, ishin tejkaluar afatet

Kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani u thirr në Komisionin Hetimor për...

Nga Deutsche Welle

Tiranë: Protesta e presidentit kundër qeverisë

Një protestë e pazakontë, mbarëkombëtare është thirrur nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta. Po sa...

Hajdari ka një kërkesë tjetër

Votimi elektronik/ Mazhoranca pranon në parim propozimin e opozitës

Mazhoranca dhe opozita parlamentare kanë rënë dakord që të pranojnë në parim propozimet e Parisë...

Basha: PD në terren

Masat kundër koronavirusit/ “Urgjent të hiqet dorë nga propaganda”

Lideri i opozitës, Lulzim Basha deklaroi se PD po ndjek nga afër situatën, për marrjen...

Prezantohen projektet

Rindërtimi/ Rama: Nisim me familjet më të prekura, me më pak të ardhura

“Rindërtimi në territor do të nisë nga familjet më të prekura dhe me më pak...

Reforma Zgjedhore

PD propozon: Identifikim, votim dhe numërim elektronik

Në lidhje me rekomandimet e ODIHR, për zgjedhje të lira, Partia Demokratike publikoi të premten...