MENU
klinika
Reagimi

Soreca me kreun e KLP: SPAK të jetë funksional sa më parë!

Krimi Zgjedhor

Urdhri i Markut për prokurorët, reagon Bardhi: Po humb kohë!

Lëvizja e fundit e bërë nga kryeprokurorja Arta Marku, e cila firmosi urdhrin për prokurorët...

Deklarata

Shtyhen zgjedhjet? Rama mesazh të prerë Metës

Gjatë një takimi me banorët e njësisë administrative Nr.2, kryeministri Rama i është përgjigjur tërthorazi...

Mitingu i socialistëve

“Mos guxo Kukësin”, Bashkim Shehu ‘kërcënon’ Ramën

Këtë pasdite kryeministri Rama do të jetë në qytetin verior të Kukësit. Shefi i qeverisë...

Postimi

Shuhet themeluesi i PD, ja çfarë shkruan Basha

Ndahet nga jeta themeluei i Partisë Demokratike, Sejdi Peka. Lajmin e hidhur për këtë ndarje...

Javë vendimtare

Pas SHBA-së, ambasadori i BE ‘troket’ në zyrën e Bashës

Pas ambasadores së SHBA-së, në zyrën e Bashës ka zbarkuar ambasadori i BE-së Luigi Soreca....

Dokument

Rama shkon në Kukës, PD kërkon leje për tubim urgjent

Këtë pasdite kreu i qeverisë Rama do të jetë në takim në qytetin verior të...

Deklarata

Ç’do ndodhë më 30 qershor? Basha flet pas takimit me Moses-Ones

“Me 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje“, kështu është shprehur i vendosur kryedemokrati Basha...

"Vetëvrasje politike"

Rama sheh filxhanin: Janë 2 rrugë, një I me kokë lart e pikë poshtë!

Gjatë një takimi me banorët e njësisë Administrative Nr.2, kryeministri Rama foli prerë duke thënë...

Ç'pritet të diskutojnë?

5 ditë para zgjedhjeve, ambasadorja e SHBA ‘zbarkon’ në zyrën e Bashës

Vetëm 5 ditë para zgjedhjeve, ambasadorja e SHBA në Tiranë, Leyla Moses-Ones ka shkuar këtë...

FOTOT

Hoqi kollaren e përveshi mëngët, kë takoi Meta pas konferencës?

Pas konferencës që mbajti mëngjesin e sotëm, kreu i shtetit Ilir Meta hoqi kollaren dhe...

"E keqja s'u vjen nga ne"

“Ruhuni nga burgu dhe…”, çfarë paralajmëron zv.kryeministri?

Pas deklaratave të fundit të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 30 qershorit, zv.kryeministri Braçe ka...