MENU
klinika
Koronavirusi

Kush do të jetë fitues dhe humbës në rendin e ri botëror?

Koronavirus dhe 5G

Ky është “truri” pas teorive të komplotit

Në mbarë botën, në fund të Marsit, u shpërnda një mesazh audio në të cilin...

Shqipëria përballë COVID-19

Pas pensionistëve, sot ‘liri’ për nënat me fëmijët nën 10 vjeç

Ashtu si javën e kaluar, edhe këtë të diel, nënat me fëmijë nën 10 vjeç...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e diel, dt. 26...

Alarmi i shkencëtarit amerikan

Koronavirusi rezultat i ndërhyrjes së njeriut në natyrë, ia bëmë vetë vetes

Tregtia e gjerë e paligjshme e jetës së egër dhe ndërhyrja e tepërt e njerëzimit...

"Kauza e 2 Marsit quendron"

Meta flet për marrëdhëniet me qeverinë: Nuk do ndaloj përpjekjet për të…

Presidenti Ilir Meta thekson se do të jetë gjithmonë krah përpjekjeve për të rikthyer Shqipërinë...

Meta flet dhe për kritikat e Berishës

A po e shfrytëzon Kryeministri Rama gjendjen e jashtëzakonshme për pushtet personal?

Presidenti Ilir Meta i ftuar në News 24 foli edhe nëse po e shfrytëzon kryeministri...

Sëmundja e legjionelës. Me çfarë kemi të bëjmë?

Mbyllja prej Koronavirusit sjell një kërcënim tjetër

Karantina që ka për qëllim shmangien e përhapjes së koronavirusit, por mund të bëhet shkak...

"Përgjegjshmëria ime maksimale, s’mund të sillem..."

“Kodi Penal kishte boshllëk të qartë”, Meta sqaron dekretin

Në intervistë në emisionin “Kjo Javë” në News 24, presidenti Meta foli edhe mbi ndryshimet...

U injektua tek një shkencëtare italiane

Doza e parë e vaksinës që i jep botës shpresë kundër COVID-19

Testimi i një prej vaksinave më premtuese në botë kundër koronavirusit ka filluar zyrtarisht. Ajo...

Situata politike në Kosovë

Mentor Nazarko: Duhet qeveri me bazë të gjerë dhe unitet mes partive politike

Analisti Mentor Nazarko ka komentuar në studion e News24 situatën në Kosovë, ku aktualisht qeveris...